Tool # THS-5-1250
Standard Holders - Straight Holders - Standard Length, Standard Holders & Parts
tool-details-THS-5-1250
tool-details-THS-5-1250
tool-details-THS-5-1250
TOOL # THS-5-1250
  • Internal Diameter: 0.3125" (5/16)
  • Shank Diameter: 1.2500" (1-1/4)
  • Overall Length: 2.75" (2-3/4)
see more dimensions
  • Tool #: THS-5-1250
  • Quantity Available: 17
TOOL DIMENSIONS
  • Overall Length 2.75" (2-3/4)